aplikacja Matura google play app store

Oprócz studiów - Bon Edukacji Dodatkowej

Strona www: www.wspia.eu/
Dział: dla maturzysty

Zajęcia z języka obcego, kurs prawa jazdy, tańca towarzyskiego, tenisa ziemnego czy wizażu to wszystko czeka na studentów Wyższej Szkoły Prawa i Administracji Przemyśl - Rzeszów w roku akademickim 2011/2012. A to wszystko za darmo - w ramach Bonu Edukacji Dodatkowej.

Wszyscy studenci studiów stacjonarnych WSPiA rozpoczynający naukę w roku akademickim 2011/2012 otrzymują za darmo od uczelni Bonu Edukacji Dodatkowej. Bon to 100 punktów, które pozwalają studentowi na wybranie różnych dodatkowych zajęć. Nasi studenci mogą korzystać m.in. z zajęć z języka obcego (nieobjętego lektoratem), kursu prawa jazdy, tańca towarzyskiego czy tenisa ziemnego.
 
Dodatkowo za punkty zgromadzone w ramach Bonu Edukacji Dodatkowej studentki WSPiA mogą uczestniczyć w szkoleniach z autoprezentacji. W programie zajęć znajdują się m.in. porad specjalistów z zakresu kosmetyki, wizażu, fryzjerstwa oraz stylizacji. Na potrzeby tych zajęć uczelnia stworzyła nowoczesny gabinet wizażu.
 
Bon Edukacji Dodatkowej ma umożliwić studentom WSPiA zdobywanie dodatkowych kwalifikacji. Pozwoli to na wszechstronne przygotowanie przyszłych absolwentów WSPiA do wykonywania swojego zawodu i podnosi ich konkurencyjność na rynku pracy.

ostatnia zmiana: 2011-07-11
Komentarze
Polityka Prywatności